fbpx

Bezpieczeństwo, profesjonalizm i wysokie zyski

Flatbook zarządzanie apartamentami

Oferujemy właścicielom apartamentów na Mierzei Wiślanej kompleksową obsługę wynajmu krótkoterminowego. Jeśli już posiadasz lub planujesz zakupić apartament na wynajem nad Zatoką Gdańską, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

We Flatbook stawiamy nie na ilość, ale na jakość. Powierzając nam zarządzanie najmem Twojej nieruchomości masz pewność, że zadbamy o nią jak o własną. Nasz zespół to doświadczeni ludzie, którzy łączą pasję branży hospitality z biznesową wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą. Dzięki takiemu podejściu, gwarantujemy właścicielom, z którymi współpracujemy, spokój i bezpieczeństwo oraz wysokie zyski.

Marka Flatbook przez lata zasłużyła na to, że Goście stale do nas wracają, a właściciele z zadowoleniem przedłużają umowy współpracy.

Powierz Flatbook

zarządzanie apartamentami na Mierzei Wiślanej

Kompleksowa obsługa

Jasne i uczciwe zasady współpracy. Terminowe rozliczenia. Dostęp do statystyk i grafiku online. Pełna obsługa zarówno Gości jak i samej nieruchomości. Najwyższe standardy czystości.

Przygotowanie do wynajmu

Opracowanie polityki cenowej, wprowadzenie apartamentu na portale rezerwacyjne i do systemu bezpośredniej rezerwacji online. Nasze doświadczenie pracuje na Twój zysk.

Pełna obsługa Gości

Od pierwszego kontaktu przez przyjęcie rezerwacji, opiekę w trakcie pobytu aż po podtrzymywanie relacji. Dbamy o to, by Goście chętnie wracali do Twojego apartamentu.

Sesje zdjęciowe

Współpraca z doświadczonymi fotografami hotelowymi i dbałość o każdy szczegół. Przygotujemy i pokażemy Twój apartament tak, by podkreślić wszystkie jego atuty i pozyskać więcej rezerwacji.

Home staging

Lata doświadczenia, znajomość oczekiwań Gości oraz narzędzi i technik skutecznej sprzedaży. Wiemy, jak przygotować apartament do sesji, aby jego zdjęcia naprawdę sprzedawały.

Revenue management

Codzienna analiza rynku i bieżącej sprzedaży, szybkie i pewne reagowanie na zmiany, które pozwala osiągać optymalne obłożenie i wysokie ADR (średnie ceny za noc).

Marketing

Obecność na wszystkich najważniejszych platformach rezerwacyjnych jak Booking, Airbnb czy Expedia oraz własne, skuteczne kanały sprzedaży bezpośredniej.

Doświadczenie i zaufanie

Zarządzamy apartamentami w najlepszych lokalizacjach Gdańska i Mierzei Wiślanej. O każdy apartament dbamy jak o swój własny. O naszej skuteczności świadczą opinie zadowolonych właścicieli i długoletnia współpraca.


Opinie właścicieli, dla których pracujemy:

"Pełen profesjonalizm już od pierwszego spotkania. Kompetentne doradztwo zarówno na poziomie zarządzania jak i zakupu oraz przygotowania nieruchomości na wynajem. Dbałość o szczegóły, terminowość oraz elastyczność działania na zmieniającym się rynku to z pewnością mocne strony zarządzających Flatbook. Ponadto dobry kontakt z firmą i troska o stan techniczny mieszkania sprawiają że mamy za sobą wieloletnią, owocną współpracę."


- Krzysztof Bartkowiak

"Z firmą Flatbook współpracujemy od 2018 roku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, uzyskiwanych wyników oraz technicznego utrzymania naszych apartamentów. Dla nas dużym plusem jest to, że możemy dowolnie korzystać z naszych mieszkań we własnym zakresie gdy zamierzamy odpoczywać w Gdańsku. Dzięki dostępowi do grafiku online jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować obłożenie i ceny sprzedaży. Polecam współpracę z Flatbook!"


- Alicja Kamińska


Zainteresowany współpracą?

Szukasz rzetelnej firmy zarządzającej, która zadba o Twój apartament na Mierzei Wiślanej i zapewni Ci wysokie zyski z wynajmu? Skontaktuj się z nami i poznaj kompleksową ofertę Flatbook.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Napisz Zadzwoń Zarezerwuj