fbpx

Gwarancja najniższej ceny

Dla Twojego pełnego komfortu

Usługi dodatkowe

Sauny i baseny

Nasze apartamenty to nie tylko doskonała baza do zwiedzania lokalnych atrakcji, ale także wspaniałe miejsce, aby zakosztować prawdziwego odprężenia. W wybranych lokalizacjach, nasi Goście mogą korzystać z sauny lub z basenów, które są zawsze w cenie pobytu.

Znakomite śniadania

Prywatność apartamentu i hotelowa obsługa - rezerwując pobyt z Flatbook możesz mieć to wszystko. Wybierając ofertę BB (nocleg ze śniadaniem), będziesz mógł skorzystać z bogatej oferty śniadaniowej - zależnie od wybranej lokalizacji: z dostawą do drzwi lub w zaprzyjaźnionej restauracji. Dbamy o najwyższą jakość śniadań. Czeka na Ciebie prawdziwa uczta dla zmysłów. Jest smacznie, różnorodnie i świeżo.

Transport z lotniska

Naszym Gościom oferujemy komfortowy i niezawodny transfer lotniskowy - wystarczy poinformować obsługę Flatbook o chęci skorzystania z tej usługi oraz przekazać szczegóły planowanego lotu, a my zajmiemy się resztą.

Życzenia specjalne

Planujesz świętować na Mierzei Wiślanej specjalną okazję lub sprawić komuś pobyt w prezencie? Chętnie pomożemy Ci przygotować wyjątkowa oprawę tego dnia. Możemy zamówić w Twoim imieniu najpyszniejszy tort, dostarczyć do apartamentu świeże kwiaty, przygotować romantyczny wystrój,... Opowiedz nam o swoim pomyśle, a pomożemy Ci wcielić do w życie.

Napisz Zadzwoń Zarezerwuj